Kurucumuz - Av. Dr. Rezan Epözdemir

Av. Dr. Rezan Epözdemir
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2. olarak bitiren Av. Dr. Rezan Epözdemir, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim dalında tamamlayarak onur derecesi ile mezun olmuştur.
Akabinde Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim dalında "Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması" isimli doktora tezini başarıyla tamamlayarak yüksek onur derecesi ile Hukuk Doktoru olmuştur. İlki "Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması", diğeri "Taraf Ehliyeti" olmak üzere yayınlanmış iki adet kitabı bulunan Epözdemir, çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.
İş, Sanat ve Spor dünyasından bir çok önemli ismin vekilliğini yapan Av. Dr. Rezan Epözdemir, bir çok alanda dava takibi yapmakta ve önemli şirketlere hukuk danışmanlığı yapmaktadır.
Çeşitli dergi ve gazetelerde, "Türk Ceza Hukukunda Tefecilik Suçu", "Yeni Düzenlemeler Işığında Uzlaştırma Müessesine Bakış", "Koruma Tedbirleri Nedeniyle Tazminat", "2010 Anayasa Değişikliklerinde Çocuk Hakları ile Uluslararası Sözleşmeler Arasındaki İlişki", "Yargıçların Tutuklama Kararları İle İlgili Hukuki Sorumluluğu", "Irak'ta Anayasacılık Hareketleri, Irak Anayasası ve Hükümleri", "Çek Anlaşması", "Basın Açıklamalarıyla Kişilik Haklarının İhlalinde Hukuka Aykırılık", "İspatın Konusu" başlıklı makaleleri yayımlanan Epözdemir, kamuoyunun takip ettiği bir çok önemli dosyada Avukat olarak görev yapmaktadır.
Av. Dr. Rezan Epözdemir, pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alarak mağdur vekilliği yapmakta, bu kapsamda sivil toplum örgütlerinde ve meslek kuruluşlarında etkin çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda İstanbul Barosu İnsan Hakları Merkezi üyesidir.

Avukatlarımız

Av. Murat Öksüz

Murat Öksüz

Yönetici Avukat
1982 İstanbul doğumlu olup, orta ve lise öğrenimini Kartal Anadolu lisesinde tamamlamıştır. 2000-2004 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış ve 2006 yılından bu yana İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Meslek hayatı boyunca çeşitli Holding, şirket ve şahısların vekilliğini ve hukuki danışmanlığı yürütmüş olup, Ceza Hukuku, Özel Hukuk, Aile Hukuku, İş Hukuku alanlarında tecrübelidir.
Av. Mehtap Kaya

Mehtap Kaya

Avukat
Dokuz Eylül Üniversitesi'nde ön lisansını tamamlayarak, hukuk eğitimini lisans seviyesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2010 yılından bu yana İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Meslek hayatı boyunca çeşitli Banka, şirket ve şahısların vekilliği ve hukuki danışmanlığını yürütmüştür.
Av. Didem Akbey

Didem Akbey

Avukat
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Didem Akbey, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’ nde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmakta olup, tez aşamasındadır. "Kamulaştırmanın Sınırlı Ayni Haklar Dışındaki Özel Hukuk İlişkilerine Etkisi", "Kentsel Dönüşümün Mülkiyet Hakkına Etkileri", "Türk Ceza Kanunu Bağlamında Kıyas Yasağı ve Yorum", "İdari Sözleşmelerin Tek Taraflı Olarak Değiştirilmesi ve Tarafların Anlaşmasıyla Sona Erme Halleri", "Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Kapsamında Yaşam Hakkı" ve "Edinilmiş Mallara Katılma Rejimi" başlıklı makaleleri yazmıştır.
Av. Rıdvan Emre Akkaya

R. Emre Akkaya

Avukat
Adana Seyhan ÇEAŞ Anadolu Lisesi'nde lise öğrenimini tamamlamıştır. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Prof. Dr. Turhan Esener İş Hukuku Uluslararası Kongresi'ne katılmış olup sertifikası bulunmaktadır. Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Spor Hukuku başlıca ilgilendiği hukuk dallarıdır.
Stj. Av. Bahar Topsakal

Bahar Topsakal

Stj. Avukat
Kütahya doğumlu olan Bahar Topsakal, lise öğrenimini Kütahya Anadolu Öğretmen Lise’sinde tamamlayarak, yüksek öğrenimine Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tam burslu olarak devam etmiştir. 2017 yılında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. “Etkili İletişim”, “Diksiyon ve Vücut Dili Eğitimi”, “1. Ulusal Hukuk ve Gençlik Zirvesi”, “Mülteci Hakları Paneli”, “Çocuk Hakları ve Çocuğun Cinsel İstismarı Konferansı”, “Yargı Bağımsızlığı Konferansı”, “Adli Tıp Hukuku ve Kriminoloji Paneli”, “H21 Zirvesi” gibi pek çok sosyal ve hukuki etkinliğe katılarak sertifika almıştır. İstanbul Barosuna kayıtlı olarak stajına ofisimizde devam etmektedir.
Stj. Av. Tahsin Bilginer

Tahsin Bilginer

Stj. Avukat
Isparta Altınbaşak Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimini tamamlamıştır. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak ofisimizde yasal stajına devam etmektedir.
Stj. Av. Ali Cem Bilgili

Ali Cem Bilgili

Stj. Avukat
İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden iyi dereceyle mezun olmuştur. Hukuk ve edebiyat ile ilgili çeşitli dergilerde editörlük yapmıştır. Fikri Mülkiyet Hukuku, Haksız Rekabet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Spor Hukuku ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir. Legal Fikri ve Sınai Haklar Dergisi’nde hakem denetiminden geçerek yayımlanmış “İş İlişkisi Kapsamında Meydana Getirilen Eserlerde Eser Sahipliği” başlıklı makalesi mevcuttur. İngilizce bilmektedir. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak ofisimizde yasal stajına devam etmektedir
Stj. Av. Mertcan Epözdemir

Mertcan Epözdemir

Stj. Avukat
1995 doğumlu, yüksek öğrenimini İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Halen lisansüstü eğitimine aynı üniversitede Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yaparak devam etmektedir. Üniversite dönemi esnasında İngiltere’de dil eğitimini ve Türkiye’de diksiyon ve hitabet eğitimlerini sertifikalı olarak tamamlamıştır. Kast-Taksir ve Şerefe Karşı Suçlar,Güncel Ceza Hukuku Sorunları,Dünya’da ve Türkiye’de Ceza Hukuku Reformları, Almanya, Hindistan ve Türkiye’de Çocuk ve Hukuk adlı sosyal ve hukuki eğitimlere katılıp sertifika almıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak ofisimizde yasal stajına halen devam etmektedir.
Hasan Ali Akçeli

Hasan Ali Akçelik

Stj. Avukat
1993 Balıkesir doğumlu olan Akçelik, lise öğrenimini Edremit Anadolu Öğretmen Lisesini tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesine bir sene hazırlık okumuştur. Daha sonra Marmara Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun oldu. Tüketici Hukuku Farazi Dava Yarışmasında Türkiye derecesi bulunmakta olup Sağlık Hukuku, Ceza Hukuku ve Sigorta Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Maden Kazaları ve Hukuki Boyutu Sempozyumu, Spor Hukukunda Sorunlar ve Çözüm Yolları Sempozyumu, Bilişim Hukuku Zirvesi, Rekabet Hukuku Sempozyumu, Tıbbi Sorumluluk Sempozyumuna katılım sağlayarak çeşitli sertifikalar edinmiştir. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak ofisimizde yasal stajına devam etmektedir
Üveys YILDIZ

Üveys YILDIZ

İcra Departmanı Sorumlusu
İlk ve orta öğrenimini Çanakkale'de tamamlamıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Üveys Yıldız, Analiz Hukuk Bürosu'ndaki iş hayatına "İcra Departmanı Sorumlusu" olarak devam etmektedir.
Sema Nizam

Sema Nizam

Yönetici Asistanı
İstanbul Beyoğlu doğumludur. İlköğrenimini Cihangir İlk Ögretim Okulunda gördükten sonra Orta Öğrenimini Şişli Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Perpa Ticaret Merkezindeki özel bir şirkette staj gördü. Halen Analiz Hukuk Bürosu'nda yönetici asistanı olarak iş hayatına devam etmektedir.
Deniz Cansız

Deniz Cansız

Ofis Sekreteri
İstanbul doğumlu olup, Süleyman Şah ilköğretim okulundan mezun olduktan sonra, Levent Kız Meslek Lisesinde öğrenimi tamamlayarak, özel bir şirkette staj görmüştür. Analiz Hukuk Bürosunda sekreter olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
Ramazan Özlü

Ramazan Özlü

Ulaştırma Sorumlusu
1979 Karabük doğumlu olup, Analiz Hukuk Bürosunda ulaştırma sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
Zeliha Çalkoparan

Zeliha Çalkoparan

Yardımcı Eleman
1971 doğumlu olup, Analiz Hukuk Bürosunda yardımcı eleman olarak çalışma hayatına devam etmektedir.