Kurucumuz - Av. Dr. Rezan Epözdemir

Av. Dr. Rezan Epözdemir
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2. olarak bitiren Av. Dr. Rezan Epözdemir, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim dalında tamamlayarak onur derecesi ile mezun olmuştur.
Akabinde Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim dalında "Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması" isimli doktora tezini başarıyla tamamlayarak yüksek onur derecesi ile Hukuk Doktoru olmuştur. İlki "Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması", diğeri "Taraf Ehliyeti" olmak üzere yayınlanmış iki adet kitabı bulunan Epözdemir, çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.
İş, Sanat ve Spor dünyasından bir çok önemli ismin vekilliğini yapan Av. Dr. Rezan Epözdemir, bir çok alanda dava takibi yapmakta ve önemli şirketlere hukuk danışmanlığı yapmaktadır.
Çeşitli dergi ve gazetelerde, "Türk Ceza Hukukunda Tefecilik Suçu", "Yeni Düzenlemeler Işığında Uzlaştırma Müessesine Bakış", "Koruma Tedbirleri Nedeniyle Tazminat",''Gönüllü Vazgeçme'', ''Bilişim Sistemlerinde Arama ve El Koyma Tedbirleri'', ''İddianamenin İadesi'', ''Ceza Muhakemesinde Müdafinin Önemi, Hukuki Statüsü ve Müdafiden Yararlanma Biçimleri'', ''Verileri Hukuka Aykırı olarak verme veya Ele Geçirme Suçu'' "2010 Anayasa Değişikliklerinde Çocuk Hakları ile Uluslararası Sözleşmeler Arasındaki İlişki", "Yargıçların Tutuklama Kararları İle İlgili Hukuki Sorumluluğu", "Basın Açıklamalarıyla Kişilik Haklarının İhlalinde Hukuka Aykırılık", "İspatın Konusu" "Müsabaka alanlarındaki sporcuların hakaret içeren eylemleri ile kasten yaralama ve mala zarar verme eylemlerinin Türk Ceza Hukuku açısından değerlendirilmesi", "Bilişim sistemlerinde arama ve elkoyma tedbirlerine genel bir bakış", Ceza muhakemesinde müdafiin önemi, hukuki statüsü ve müdafiden yararlanma biçimleri", "verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme suçu (TCK M.136)", başlıklı makaleleri yayımlanan Epözdemir, kamuoyunun takip ettiği bir çok önemli dosyada Avukat olarak görev yapmaktadır.
Av. Dr. Rezan Epözdemir, pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alarak mağdur vekilliği yapmakta, bu kapsamda sivil toplum örgütlerinde ve meslek kuruluşlarında etkin çalışmalar yürütmektedir.

Avukatlarımız

Av. Murat Öksüz

Murat Öksüz

Yönetici Avukat
1982 İstanbul doğumlu olup, orta ve lise öğrenimini Kartal Anadolu lisesinde tamamlamıştır. 2000-2004 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış ve 2006 yılından bu yana İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Meslek hayatı boyunca çeşitli Holding, şirket ve şahısların vekilliğini ve hukuki danışmanlığı yürütmüş olup, Ceza Hukuku, Özel Hukuk, Aile Hukuku, İş Hukuku alanlarında tecrübelidir.
Av. Mehtap Kaya

Mehtap Kaya

Avukat
Dokuz Eylül Üniversitesi'nde ön lisansını tamamlayarak, hukuk eğitimini lisans seviyesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2010 yılından bu yana İstanbul Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Meslek hayatı boyunca çeşitli Banka, şirket ve şahısların vekilliği ve hukuki danışmanlığını yürütmüştür.
Av. Kübra Deniz Çelik

Kübra Deniz Çelik

Avukat
Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış olup 2011 yılından bu yana İstanbul Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında yüksek lisansını yapmış olup, "Sosyal Medya Kullanımının İş Sözleşmesine Etkisi" konulu tezini tamamlayarak yüksek onur derecesi ile mezun oluştur. Meslek hayatı boyunca çeşitli şirket ve şahısların vekilliğini yürütmüş olup başta iş hukuku olmak üzere ticaret hukuku, aile hukuku, ceza hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta ve arabuluculuk faaliyetlerini yürütmektedir.
Stj. Av. Begüm Özyürek

Begüm Özyürek

Stj. Avukat
İstanbul doğumlu olan Zehra Begüm Özyürek, lise eğitimini Saint-Joseph Fransız Lisesi'nde, lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Halihazırda Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk bölümünde yüksek lisans eğitimi görmektedir. İngilizce ve Fransızca dillerine hakimdir.
Stj. Av. Samet Sezer

Samet Sezer

Stj. Avukat
Pertevniyal Lisesinden 2013 yılında mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme okuyup 2016 yılında Hukuk Fakültesine geçiş yapıp 2019 yılında mezun oldu. Analiz Hukuk Bürosunda yasal stajına devam etmekte olup; ceza hukuku, şirketler hukuku, spor hukuku, birleşme ve devralmalar, sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku, alanlarında kendini geliştirmektedir. Bilanço ve Ticari Defterlerin Okunması ve Analizi, Spor Hukuku, Enerji Hukuku, Dış Ticaret Finansmanı, Risk Yönetimine ilişkin birçok seminer ve programın katılımcısı ve sertifika sahibidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
Stj. Av. Mustafa Erbil

Mustafa Erbil

Stj. Avukat
İstanbul doğumlu olan Mustafa Erbil, 2016 yılında Özel Bakırköy Final Lisesi’nden, 2020 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Analiz Hukuk Bürosunda yaz stajı yapmıştır. Analiz Hukuk Bürosunda yasal stajına devam etmektedir.
Stj. Av. Osman Onur Şimşek

Osman Onur Şimşek

Stj. Avukat
Stj. Av. Osman Onur Şimşek Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2020 yılında “Onur Derecesi” ile mezun olan Onur Şimşek, fakülte yıllarında yoğun olarak Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukukuna ilgi duymuştur. 2018 yılında ceza ve ceza muhakemesi hukukuna özgülenmiş ilk ve tek öğrenci kulübü olan Suç ve Ceza Kulübü’nün kurucu yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlenmiş ve “Soruşturma Evresinde Müdafiin Yetkileri”, “Ceza Muhakemesinde Soruşturma”, “Maddi ve Şekli Ceza Hukuku Bağlamında Hırsızlık Suçları”, “CMK Uygulamaları” konferanslarının tertiplenmesini sağlamıştır. 2019 yılında Prof.Dr. Feridun Yenisey tarafından düzenlenen “Yenisey Hukuk İhtisas Seminerleri” katılımcısı olarak “İleri Avukatlık Hukuku” eğitimi almıştır. Akademik çalışmalara yoğun ilgi duyan Onur Şimşek’in, “Sosyal Medyanın Ceza Muhakemesine Etkisi” ve “Tutuklama/Adli Kontrol Tedbirleri Özelinde Koruma Tedbirlerinin Geçiciliği Prensibi” isimli yayımlanmamış iki çalışması bulunmaktadır. Bununla birlikte lise yıllarından beri kaleme aldığı şiirleri 2019 yılında “Vakur Bulutlar Sağanağı” ismiyle kitaplaştırılarak yayımlanmıştır. Şiirleri çeşitli dergi ve edebiyat portallarında yer alan Onur Şimşek, halen roman ve şiir türünde eserler kaleme almaktadır. İstanbul Barosu’na kayıtlı stajyer olan Onur Şimşek, Eylül ayında Analiz Hukuk Bürosu’na dâhil olmuştur.
Üveys YILDIZ

Üveys YILDIZ

İcra Departmanı Sorumlusu
İlk ve orta öğrenimini Çanakkale'de tamamlamıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Üveys Yıldız, Analiz Hukuk Bürosu'ndaki iş hayatına "İcra Departmanı Sorumlusu" olarak devam etmektedir.
Sema Nizam

Sema Nizam

Yönetici Asistanı
İstanbul Beyoğlu doğumludur. İlköğrenimini Cihangir İlk Ögretim Okulunda gördükten sonra Orta Öğrenimini Şişli Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Perpa Ticaret Merkezindeki özel bir şirkette staj gördü. Halen Analiz Hukuk Bürosu'nda yönetici asistanı olarak iş hayatına devam etmektedir.
Ramazan Özlü

Ramazan Özlü

Ulaştırma Sorumlusu
1979 Karabük doğumlu olup, Analiz Hukuk Bürosunda ulaştırma sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
Zeliha Çalkoparan

Zeliha Çalkoparan

Yardımcı Eleman
1971 doğumlu olup, Analiz Hukuk Bürosunda yardımcı eleman olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
Gizem Ünseven

Gizem Ünseven

Ofis Sekreteri
İstanbul Bakırköy doğumludur. İlköğrenimini Mehmetçik İlk Öğretim okulunda gördükten sonra Orta Öğrenimini Eyüp Refhan Tümer Lisesinde tamamladı. Nişantaşı Üniversitesi Radyoterapi mezunu olan Gizem Ünseven Analiz Hukuk Bürosunda ''Sekreter'' olarak iş hayatına devam etmektedir .
Muharrem Günel

Muharrem Günel

Güvenlik Görevlisi
Analiz Hukuk Bürosunda Güvenlik Görevlisi Olarak İşe Başlamıştır.