• Ceza Hukuku

  Hukuk büromuz, Ceza Hukuku'nun tüm alt kategorilerinde çalışmalar yapmakta olup, kişinin ve toplumun geleceğinde önemli bir yeri olan bu hukuk dalına, çalışmalarında gösterdiği titizlik ile gereken önemi vermektedir.

  Ceza Hukuku
 • Spor Hukuku

  Hukuk büromuz, Spor Hukuku dalında, ulusal ve uluslararası alanda oluşan disiplin, hak ve alacak uyuşmazlıklarının çözümü ile sözleşmesel ilişkilerin tesisi konularinda faaliyet göstermektedir.

  Spor Hukuku
 • Aile Hukuku

  Hukuk büromuz, Aile Hukuku konusunda tarafların ve toplumun, hukukun etkin tecellisi konusundaki beklentilerini karşılamak üzere çalışmalarına devam etmektedir. Aile Hukukunun değindiği ilişkilerin, hassasiyet gerektiren özel yapısı her zaman göz önünde tutulmaktadır.

  Aile Hukuku
 • Ticaret Hukuku

  Hukuk Büromuz, globalleşen Dünya'da değişen ve gelişen ticari şartlara uygun olarak, Ticaret Hukuk'unun tüm bölümlerinde uyuşmazlıkların gerek yargı mercileri öncesi gerçekçi, kârlı ve kesin, gerekse yargı merciileri aracılığıyla mümkün en hızlı ve etkin çözümünde çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

  Ticaret Hukuku
 • İş Hukuku

  Hukuk Büromuz, Bireysel ve Toplu İş Hukuku konusunda faaliyet göstermekte olup, İşçi-İşveren ilişkilerinde mümkün olan en hızlı ve etkili çözümleri üretme konusunda maksimum özen ile çalışmaktadır.

  İş Hukuku
 • Eşya Hukuku

  Büromuz tüm alt kategorileri ile birlikte (özellikle Gayrimenkul uyuşmazlıkları olmak üzere) Eşya Hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

  Eşya Hukuku

Hukuki yardım mı arıyorsunuz?

Size doğru yolu göstermek için buradayız. Amacımız, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak, daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir.